0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Switchback SPIRIT black

Katalógové číslo: 51956776
Model: SPIRIT
134,52 € 192,47 €
Zľava: 30%
Kúpiť

SWITCHBACK SPIRIT je ľahké, ale zároveň odolné dámske snowboardové viazanie, ktoré je ladené do freestylu . Umožní ti uvoľnenú jazdu odpúšťajúcu chyby. Má pohodlné strapy , predné sa zapína progresívne cez špičku. EVA polstrovanie pod špičkou a pätou bude tlmiť nárazy pri dopadoch. Tento model je vyladený podľa farieb snowboardu Bataleon Spirit , s ktorým tvorí krásny komplet.

Origin Baseplate:

  • základňa je čo najviac odľahčená o prebytočný materiál, ktorý prichádza do kontaktu so snowboardom. Spodná časť je vybavená gumovou objímkou, ktorá je vložená pozdĺž spodného okraja viazania. Táto guma skvele tlmí všetky vibrácie aj dopady. Pod špičkou a pätou je gumy o niečo menej, čím sa docielil lepší prenos energie z viazania do hrany snowboardu.

Intergrated Pad :

  • základné polstrácie, ktoré je strategicky umiestnená na špičke a päte základne.

Midback :

  • pätka, ktorá bola navrhnutá pôvodne pre jazdcov s menšou nohou, ale stala sa obľúbenou medzi jazdcami, ktorí hľadali väčšiu slobodu s menšou odozvou. Pätka vhodná pre parkové jazdenie a špeciálne pre dievčatá.

Miller Strap :

  • strap tvorený z TPU sieťky, ktorej tvar je navrhnutý tak, aby čo najlepšie obopol topánku. Miller Strap vytvára extrémne pevné uchytenie topánky vo viazaní, ale bez straty pružnosti!

Inserty: 4x4 - bežné snowboardy, disk je kompatibilný s Burton channel

Veľkosti viazania: S 34-39, M 39-43, L 43-46

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore