0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Thunder LT CHROME BLK/POL

Katalógové číslo: 90203367
Model: LT CHROME
63,94 € 98,37 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Nízke skate trucky Thunder LT CHROME BLK/POL low ťa podržia pri každom skoku alebo zákrute. Sú široké 147 mm . Ak chceš to najlepšie, čo na trhu je, si tu správne. Ak hľadáš kvalitu, ktorá dlho vydrží, tak si tu zase správne! Skate trucky Thunder sú taký Rolls Royce vo svojej kategórii. Dostanú ťa nielen svojou funkčnosťou, ale aj designom. Navyše sú skateboardové trucky Thunder veľmi ľahké, čo znižuje celkovú váhu skateboardu a pre teba potom bude ľahšie skočiť viacero rôznych trikov. Na väčšine truckov je ich signifikantné logo s motívom granátu a blesku.

Snáď každý profesionálny jazdec alebo tvoj kamoš zo skateparku, ktorý používa Thunder skate trucky ti potvrdia, že sú naozaj špičkové. To, že sú trucky skvele grindovateľné a dobre sa s nimi zatáča tí potvrdia všetci, čo ich niekedy skúsili. Vyber si ideálnu veľkosť pre tvoju dosku a objednávaj už teraz.

Značka Thunder patrí pod Deluxe Skateboards a špecializuje sa práve na trucky. Výroba truckov je veľmi náročná, preto sa jej nevenuje toľko firiem, ako napríklad výrobe skate dosiek. Ich trucky sa vyrábajú v USA a jazdí na nich množstvo profi jazdcov ako napríklad Chima Ferguson, Chris Cole, Sean Malto alebo Justin Brock .

Ak si nie si istý, aká veľkosť truckov je pre teba a tvoju dosku ideálna, tak si prečítaj náš článok:

https://www.templestore.cz/ako-vybrať-trucky-na-skateboard

Špecifikácia:

  • nízke skate trucky Thunder
  • šírka - 147 mm
  • ideálna veľkosť dosky - 7,785 "- 8,25"

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore